UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja jako mieszkaniec Elbląga - nie przypominam sobie żebym coś pożyczał z banków i miał jakikolwiek dług.
E-g
Ja jako mieszkaniec Elbląga - nie przypominam sobie żebym coś pożyczał z banków i miał jakikolwiek dług.
E-g