UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na ul. Szczyglej szklarz cały czas pali jakies śmieci i odpady ale ile by nie dzwonił i tak nikt nic z tym nie robi ! ale artykuły w internecie to chętnie piszą. .. szkoda gadać
stachu
Na ul. Szczyglej szklarz cały czas pali jakies śmieci i odpady ale ile by nie dzwonił i tak nikt nic z tym nie robi ! ale artykuły w internecie to chętnie piszą. .. szkoda gadać
stachu