UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na ul. Szczyglej szklarz cały czas pali jakies śmieci i odpady ale ile by nie dzwonił i tak nikt nic z tym nie robi ! ale artykuły w internecie to chętnie piszą. .. szkoda gadać

stachu

Anuluj