UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

U nas też jeden z mieszkańców chciał się starać o ogrzewanie z miasta ale babcie niektóre zamieszkujące nie chciały się zgodzić.Poniewaz chyba wola węgiel nosić i drzewo rąbać.A w mieszkaniach tych co są uwidocznione na w/w zdjęciu bardzo ale to bardzo dużo jest wilgoci,na parapetach rano woda się leje i pomimo że mieszkanie jest codziennie odrzewane.

Mca

Anuluj