UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miales Emeryvie caly rok na odkladanie na wegiel. Ja centralnego tez za darmo nie mam i place przez caly rok a to ze ty musisz wydac 1100zl na wegiel to wylacznie twoja wina bo zes sie za pozno obudzil


Anuluj