UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podłączyc wszystkie budynki w Elblągu, które maja piece pod EPEC. Zmiejszyc koszt Gj o 40 %. Te miliardy które rząd chce wyłożyc w wymiane kotłów. Lepiej zaiwestowac w przyłacza albo w super nowa kotłownie do ogrzania Elbląga. Niech miasto poprosi rząd o pozyczke na okres 20 lat bez odsetek rząd na w/w cele. Problem sam zniknie.


Anuluj