UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"My się kochaliśmy, ale to była toksyczna miłość (. .. ) Byliśmy przyjaciółmi (. .. )" HaHaHa:D xD Minuta ciszy dla poległego w FiendZone;)

mimkaczpocałości

Anuluj