UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@AdamL. - Adamie L. a ile ty masz tej emerytury po dobrych studiach? Ja po zawodówce mam grubo ponad 4 na rekę
Andrzej53
@AdamL. - Adamie L. a ile ty masz tej emerytury po dobrych studiach? Ja po zawodówce mam grubo ponad 4 na rekę
Andrzej53