UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@AdamL. - Adamie L. a ile ty masz tej emerytury po dobrych studiach? Ja po zawodówce mam grubo ponad 4 na rekę

Andrzej53

Anuluj