UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niektóre osoby pracowały krótko, a chcą mieć duże emerytury. W mojej rodzinie było 3 dzieci, ale rodzice pracowali b. ciężko zawodowo. Po pracy pracowali w dużym polu i sadzie, który otaczał domek poniemiecki (w Elblągu). Domek był stary, poniemiecki i trzeba było stale robić w nim remonty, na własny koszt. My, będąc dziećmi i dorastając, też pracowaliśmy w polu i w sadzie. To był nasz obowiązek. Pokończyliśmy bardzo dobre uczelnie i dziś, mamy wysokie emerytury. W naszej rodzinie największą wartością była nauka i praca. Emerytury trzeba wypracować. Nie zgadzam się na dawanie pieniędzy tym, którym nie chciało się uczyć i pracować.
AdamL.