UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytałem o tych policjantach z Lublina, razili człowieka paralizatorem po genitaliach. Boże kto w tej policji pracuje??? Jedynie kamery u funkcjonariuszy mogą być rozwiązaniem, żeby nie dochodziło do tak podłych czynów !!!!!
curek