UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policjanci skazani za torturowanie zatrzymanych paralizatorem. Wyrok jest prawomocny, Sąd Okręgowy w Lublinie utrzymał w mocy wyrok sądu niższej instancji w sprawie bezprawnego użycia paralizatora przez tamtejszych policjantów. Trzej funkcjonariusze zostali wydaleni ze służby i trafili do więzienia.