UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szybko zdejmijcie te artykuły o strajkach lat 70i80 śliski temat dla naszych włodaży chyba im wstyd he he
Szybko zdejmijcie te artykuły o strajkach lat 70i80 śliski temat dla naszych włodaży chyba im wstyd he he