UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu był Plac Czerwony i Czerwona droga :) bo cegła pojechała do Warszawy :) Niech nam teraz Trzaskowski odda kasę za te transporty a Elbląg załata dziurę w kasie miasta :)

ograbionyElbląg

Anuluj