UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu był Plac Czerwony i Czerwona droga :) bo cegła pojechała do Warszawy :) Niech nam teraz Trzaskowski odda kasę za te transporty a Elbląg załata dziurę w kasie miasta :)
ograbionyElbląg
W Elblągu był Plac Czerwony i Czerwona droga :) bo cegła pojechała do Warszawy :) Niech nam teraz Trzaskowski odda kasę za te transporty a Elbląg załata dziurę w kasie miasta :)
ograbionyElbląg