UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja jestem stary elblążanin i plac z pierwszego zdjęcia zawsze dla mnie będzie Placem Czerwonym - miejscem defilad, apeli i capstrzyków, a także uroczych, romantycznych spotkań z dziewczynami na słynnej Pergoli.
paterek