UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

eee tam. Przeciez jak twierdzi elbląska esbecja w Elblągu czołgi strzelały ślepą amunicją a esbek z Nyski był co prawda uzbrojony w odróżnieniu od przechodniów ale strzelał bo nie był bandziorem w mundurze, mordercą. On był w szoku. .. I to szok, że są tacy którzy skłonni są tym zbrodniarzom wierzyć. .

kiks

Anuluj