UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@SIOSTRAZRODZINĄ - Jeśli tam byłaś i widziałaś to siedź cicho. Prawdziwa prawda to ta pisana po 2015 roku. Oficjalnie nikt nie rabował żadnego sklepu. Rabowali co najwyżej ubecy ale to też nie wszyscy, na pewno nie ci co teraz są w pis. Po prostu MO strzelała do ludzi i tyle.

cichosza

Anuluj