UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Pisiory za podwójne standardy - nasze komuchy dobre - ich złe - ja prdl że się ludzie na to jeszcze godzą
Hieronim43
Brawo Pisiory za podwójne standardy - nasze komuchy dobre - ich złe - ja prdl że się ludzie na to jeszcze godzą
Hieronim43