UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawy cykl artykułów. Wynika, że od zawsze a napewno od lat 50 Elblążan mami się tylko obietnicami. Czy basen delif jeszcze istnieje i można z niego korzystać?? (Ze 2 razy w życiu tam byłem), czy "coś" działa w dawnym kinie Orzeł. A z halą na Kościuszki to nie było tak, iż było specjalnie przed władzą ukrywane, że będzie to taki obiekt - budowano to jako obiekt sportowy pod przykrywką hali produkcyjnej. W art. jest to trochę lakonicznie napisane tak jak by to było przypadkowa zmiana dokumentacji i przeznaczenia obiektu. Kiedyś ludzie potrafili się zebrać i działać wspólnie (strajki, budowa pomników, kościołów) czuli potrzebę wspólnej więzi, tożsamości. A teraz od dobrobytu się w głowie poprzewracało.
Tomasz 85