UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblążanie !!! Wiek pary minął, a z nim Zamech, stocznia, EZNS, Odzieżówka itp. Handel morski robi się kontenerowcami, a nie " szalupami" jak w Wietnamie Płn. Jak się ten przekop zrobi, to będzie to najwyżej taką atrakcją, jak nie trafiona inwestycja inż Stenke który wybudował obecny Kanał Elbląski. .. nie przewidział że nastąpi rozwój budowy dróg i transportu samochodowego. .. tu niewiele jednostek będzie pływać. .. jak na Kanale Wołga - Don, gdzie dyżurnie pływają dwa stateczki z drewnem aby utwierdzić o słuszności decyzji Stalina. .. Bądźcie mądrzy mieszczanie i nie czekajcie gruszek na wierzbie. .. Miczurin w b. ZSRR na zlecenie KC ZSRR wyhodował odmianę gruszy na warunki Syberii. .. udało się, tylko że nie była jadalna. .. Takim może okazać się przekop im. jeszcze nie nazwanym, ale wiadomym. .. Amen