UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Widzew niech się spali ze wstydu za te odwołanie nie chcąc wygrać i zgarnąć 3 pkt na boisku, jak przystało w duchu sportu. Pokazują tym swoją małostkowość, bo rozumiem, że ponieśli koszty związane z wyjazdem, noclegiem, ale mogli tego samego dnia jednak wrócić i zminimalizować koszta. "wielki" Widzew a zachowują się jak gminny LKS. ..

Olimpijczyk1945

Anuluj