UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co ? Będąc pozbawionym wolności zmądrzeje ? Śmieszne to jest. W aresztach i zakładach karnych nie istnieje resocjalizacja. Tam przepięknie jest rozwinięta demoralizacja. Demoralizacja wzajemna. Co bym tu widział ? Przymusowe spotkania z psychologiem, terapia, rozmowa. Ale w Polsce iść na łatwiznę jest najprościej. Zarówno on jak i ona w tych instytucjach gdzie przebywają nie zmądrzeją.