UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram Pana prezydenta Wróblewskiego, zlikwidować komunikacje miejską bo są straty i tamują ruch na ulicach. Ci co pracują to stać ich na samochody a ci bez pracy to mogą sobie spacerkiem chodzić dla zdrowia lub rowerem.


Anuluj