UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram Pana prezydenta Wróblewskiego, zlikwidować komunikacje miejską bo są straty i tamują ruch na ulicach. Ci co pracują to stać ich na samochody a ci bez pracy to mogą sobie spacerkiem chodzić dla zdrowia lub rowerem.