UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego inne miasta rozbodowują sieć tramwajową, a Elbląg nie buduje nowych torowisk, które są potrzebne ? Dlaczego jeżdżą prawie stare graty? Dlaczego nie możemy zbudować NAWET 1 hali i 2 pie*szonych przystanków
Zawadzianka