UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego inne miasta rozbodowują sieć tramwajową, a Elbląg nie buduje nowych torowisk, które są potrzebne ? Dlaczego jeżdżą prawie stare graty? Dlaczego nie możemy zbudować NAWET 1 hali i 2 pie*szonych przystanków

Zawadzianka

Anuluj