UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pokażcie proszę zajezdnię tramwajową w Olsztynie z całą infrastrukturą! Tam dopiero łeb urywa od przepych, byłem tam to wiem co piszę.

ERG

Anuluj