UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co ten wezel przesiadkowy? Czyli jak - mam sobie podjechac autem do tramwaju i spokojnie zaplacic za bilet miesieczny, za paliwo, za stare, zepsute tramwaje 50-letnie i jechac do pracy 30 minut? :D

BelmondoElblongo

Anuluj