UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co ten wezel przesiadkowy? Czyli jak - mam sobie podjechac autem do tramwaju i spokojnie zaplacic za bilet miesieczny, za paliwo, za stare, zepsute tramwaje 50-letnie i jechac do pracy 30 minut? :D
BelmondoElblongo