UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cała komunikacja powinna przejść restrukturyzację, co to zajezdnia, a tramwaje, a ludzie tam pracujący. Ile lat tak ma być, ze ZKM ma stratę po 20 milionów i stratę maja też tramwaje ok. 1,5 miliona. Ile tak jeszcze będzie?? Tylko plan oddłużenia i restrukturyzacja może zacząć jakikolwiek rozwój komunikacji.


Anuluj