UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cała komunikacja powinna przejść restrukturyzację, co to zajezdnia, a tramwaje, a ludzie tam pracujący. Ile lat tak ma być, ze ZKM ma stratę po 20 milionów i stratę maja też tramwaje ok. 1,5 miliona. Ile tak jeszcze będzie?? Tylko plan oddłużenia i restrukturyzacja może zacząć jakikolwiek rozwój komunikacji.