UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W policji i sg lenie za biurek mają od 1000 do 2000 więcej od patrolowcow. To skandal!!!!! Premie nagrody dodatki też tylko dla kawkowiczow
W policji i sg lenie za biurek mają od 1000 do 2000 więcej od patrolowcow. To skandal!!!!! Premie nagrody dodatki też tylko dla kawkowiczow