UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W policji i sg lenie za biurek mają od 1000 do 2000 więcej od patrolowcow. To skandal!!!!! Premie nagrody dodatki też tylko dla kawkowiczow


Anuluj