UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobra decyzja Panie Prezesie. Ma Pan jaja. Nie ugiął się Pan pod presją otoczenia. Brawo i dziękuję, bo zawsze chodzę z synem i nadal chcę chodzić, a bezpieczeństwo jest najważniejsze.


Anuluj