UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie stać władz piłkarskich na ochronę, tylko ciągle wysługują się Policją? Inne imprezy sportowe spokojnie są rozgrywane, kibice elegancko i kulturalnie dopingują, ale z meczami piłki nożnej zawsze problemy i potrzebne wielkie siły Policji. Czas zrozumieć, że Policja nie jest darmową firmą ochroniarską dla PZPN!

Marek, łowca...

Anuluj