UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie stać władz piłkarskich na ochronę, tylko ciągle wysługują się Policją? Inne imprezy sportowe spokojnie są rozgrywane, kibice elegancko i kulturalnie dopingują, ale z meczami piłki nożnej zawsze problemy i potrzebne wielkie siły Policji. Czas zrozumieć, że Policja nie jest darmową firmą ochroniarską dla PZPN!
Marek, łowca...