UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety musze sie z toba zgodzic. Prezes, ktory eswiadomie doprowadza swoj klub do przegrania walkowerem, nie powinien byc prezesem kornika na wiejskim podworzu, a co dopiero klubu. A tak na marginesie, wasze manewry z wpuszczaniem nas na sektor sa zenujace. Widzew tez kiedys wydymaliscie. LEGIA & OLIMPIA!
Warszawiak(L).