UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na stronie widzewa jest informacja, że mecz odwołany (na pewno). Tylko PZPN wyda "wyrok" po weekendzie i prawdopodobnie będzie to walkower - takie jest zarządzanie prezesa, zamiast "walczyć" o pkt. to oddajemy je gratis. Bo co bo się boimy wysokiej przegranej?? Czy słaba modlitwa o śnieg była to próbujemy w inny sposób?? Prezesie obudź się klub to też kibice - powiedz otwarcie w co Ty grasz, bo napewno nie w piłkę.
Ciekawski