UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiecie co, mam tak naprawdę w czterech przysłowiowych literach to co dzieje się z Olimpią. Po pierwsze nie jetem stąd, po drugie nie przepadam za piłką nożną, ale. .. .. jeśli prawdą jest, że prezes podjął decyzję nie czakając na decyzję PZPN - u, to nieważne jakimi przesłankami się kierował ( czy miasto go o to poprosiło, czy policja, czy nawet biskup) to powiniście go pogonić. Bojkot, czyli ZERO frekwencji na meczach i nawet Łukaszek przestanie go bronić. Wstyd i Hańba. Co ludzie o Emblongu pomyślą. Mają II ligę, 120 tys. mieszkańców i meczyku nie potrafią zabezpieczyć??? To może niech zagrają w Pasłęku, tam powinni dać radę ogarnąć kuwetę.
Jaga,jaga,jaga