UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki mecz, a PROSTA zamknięta. Gratulacje dla ludzi z zarządu bo będziecie w plecy jeżeli chodzi o frekwencję i pieniądze z biletów. Zburzcie lepiej ta trybunę i postawcie kiosk Ruchu jak wam szkoda kasy na ochronę. Zenada

Hook

Anuluj