UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To bedzie mecz 6a z 3b. Różnica klas będzie widoczna aż nadto. Oby nie było kompromitacji jak z Losem bo też zespół to jedna wielka porażka.
Robi
To bedzie mecz 6a z 3b. Różnica klas będzie widoczna aż nadto. Oby nie było kompromitacji jak z Losem bo też zespół to jedna wielka porażka.
Robi