UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To bedzie mecz 6a z 3b. Różnica klas będzie widoczna aż nadto. Oby nie było kompromitacji jak z Losem bo też zespół to jedna wielka porażka.

Robi

Anuluj