UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Właśnie dla takich meczów warto pozostać w drugoligowej stawce. " - nie, nie warto zostać w 2 lidze dla "takich meczów". Lepiej grać w ekstraklasie lub jak najwyższej lidze niż w okręgówce z Legią czy LEchem.