UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Właśnie dla takich meczów warto pozostać w drugoligowej stawce. " - nie, nie warto zostać w 2 lidze dla "takich meczów". Lepiej grać w ekstraklasie lub jak najwyższej lidze niż w okręgówce z Legią czy LEchem.


Anuluj