UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś z klubu może napisać więcej o Rozumowskim? To najlepszy chłopak w poprzednim sezonie z wychowanków. Kontuzja i spaprali mu coś, że znów pod nóż? Druga sprawa - klub jakoś reklamował ten mecz? Na mieście tego nie widać, lokalna tv i lokalny dział radia ogólnopolskiego nic? Za to podwyżka biletów i ZAMKNIĘTA prosta? Niczego się nie nauczyliście przez tyle lat? Potem zdziwienie, że do Gdańska jedzie więcej ludzi niż przychodzi na mecz Olimpii.

seniorOL

Anuluj