UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na szczęście już jest po temacie. Pis w Elblągu przerżnął wybory więc nikt nie będzie ciągnął tematu. Pomijając już bezsens tego pomysłu. Gdańskie władze zachęcam do przyjrzenia się istniejącej drodze wodnej do Elbląga. Poprawmy trochę jej jakość a temat przekopu mierzei zniknie naturalnie i na stałe

Locke314

Anuluj