UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję aby POwcy chodzili pieszo S7 a będzie ekologicznie. Można jeszcze nie wpuścić obłudników z PO na plażę, bo ptaszki płoszą.
'/ '
Proponuję aby POwcy chodzili pieszo S7 a będzie ekologicznie. Można jeszcze nie wpuścić obłudników z PO na plażę, bo ptaszki płoszą.
'/ '