UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję aby POwcy chodzili pieszo S7 a będzie ekologicznie. Można jeszcze nie wpuścić obłudników z PO na plażę, bo ptaszki płoszą.

'/ '

Anuluj