UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na zachodzie Europy nie było by problemu z przekopem tylko Polacy zawsze mają problem z każdą inwestycją
BENDI
Na zachodzie Europy nie było by problemu z przekopem tylko Polacy zawsze mają problem z każdą inwestycją
BENDI