UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy dojrzejemy do tego, że przekop nie jest kwestią polityczną, a strategiczną, tak dla całej Polski, jak i samego regionu elbląskiego oraz trójmiejskiego. Strategiczną, z uwagi na uniezależnienie żeglugi turystycznej i handlowej od widzimisię Rosji, z uwagi na uatrakcyjnienie akwenu w kontekście żeglugi turystycznej i nie tylko z resztą żeglugi, ale samego wypoczynku. Długoterminowo patrząc, jestem przekonany, że przekop przyniesie same korzyści tak całej mierzei jak i Elblągowi. Korzyści dla Trójmiasta, oprócz wzrostu walorów turystycznych nie widzę, ale trójmiejskie szukanie dziury w całym i jątrzenie właśnie może z tego wynikać.
Hube