UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkim, którzy kwiczą lub pieją za przekopem zanim zaczną minusować mnie i mnie podobnych, którzy są większością polecam raporty z Państwowego Instytutu Geologicznego oraz Państwowego Instytutu Badawczego wówczas zrozumieją czego zlewnią jest Zalew Wiślany na stronie 19 polecam czytanie również Naczelnemu Portel.pl polecam http://bazadata.pgi.gov.pl/data/mgsp/txt/mgsp0094.pdf Mam nadzieję, że zrozumienie jaka mieszanka jest woda i osad z dna! Zrozumiecie dlaczego nie można tego do niczego wykorzystać tylko należy zdeponować i zabezpieczyć. Przy okazji a co z badaniami archeologicznymi bitwy na Zalewie Wiślanym oraz mogił zbiorowej uciekinierów w styczni 1945 roku? Co ze złożami uranu? Kto niby chciałby przypłynąć na Zalew kąpać sie w bakteriach koli? Przy okazji proszę wymienić ile jest jednostek pływających w promieniu 500 km które mogłyby wpłynąc na Zalew Wiślany po przekopaniu mierzei? Kto wie? Bo ja wiem ile jest w promieniu 1 tys km!
Prorok_Igor