UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież wiadomo że to nie w interesie Pomorskiego aby Elbląga miał dostęp do morza. Lecz spoko loko będzie dobrze.
Przecież wiadomo że to nie w interesie Pomorskiego aby Elbląga miał dostęp do morza. Lecz spoko loko będzie dobrze.