UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że przekop stał się sprawa polityczną. W interesie Gdańska i Gdyni jest to by Elbląg nie miał dostępu do morza z terenu naszego kraju. Przekopu w powiązaniu z innymi inwestycjami mógłby być szansą dla regionu.
Kuczergo