UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że przekop stał się sprawa polityczną. W interesie Gdańska i Gdyni jest to by Elbląg nie miał dostępu do morza z terenu naszego kraju. Przekopu w powiązaniu z innymi inwestycjami mógłby być szansą dla regionu.

Kuczergo

Anuluj