UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, tam zarabiac a tu mieszkać. Możecie zwijać te swoje przedsiębiorstwa w których wymagacie ale placicie jalmuzne. Nie wspominając o braku szkoleń pracownikow. W Polsce A to nie do pomyslenia.

Polska A w 30 minut

Anuluj