UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, tam zarabiac a tu mieszkać. Możecie zwijać te swoje przedsiębiorstwa w których wymagacie ale placicie jalmuzne. Nie wspominając o braku szkoleń pracownikow. W Polsce A to nie do pomyslenia.
Polska A w 30 minut