Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM, którzy pracowali przy budowie tej drogi! Szczęśliwi Elblążanie :) hugo
Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM, którzy pracowali przy budowie tej drogi! Szczęśliwi Elblążanie :)