UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale największą halę mają, nie to co siatkarki i siatkarze. I to ma być równość w rozwoju różnych dyscyplin sportowych przez włodarza Elbląga?

snieg

Anuluj