UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale największą halę mają, nie to co siatkarki i siatkarze. I to ma być równość w rozwoju różnych dyscyplin sportowych przez włodarza Elbląga?
snieg
Ale największą halę mają, nie to co siatkarki i siatkarze. I to ma być równość w rozwoju różnych dyscyplin sportowych przez włodarza Elbląga?
snieg