UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Concordia przynajmniej coś robi, ma rozmaite inicjatywy. A Olimpia co? - tylko doi kasę z miejskiego budżetu.
elbinger
Concordia przynajmniej coś robi, ma rozmaite inicjatywy. A Olimpia co? - tylko doi kasę z miejskiego budżetu.
elbinger