UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie (co widać na trybunach. Żenada. Zapłacili to i grają od razu w I lidze, jak zwykle, jak to kondonii
Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie (co widać na trybunach. Żenada. Zapłacili to i grają od razu w I lidze, jak zwykle, jak to kondonii