UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie (co widać na trybunach. Żenada. Zapłacili to i grają od razu w I lidze, jak zwykle, jak to kondonii


Anuluj