.. .a po wygranej II proponuję Panu WW i Radzie Miejskiej nazwać wiadukt "Porażki Wyborczej Wilka". łoj
.. .a po wygranej II proponuję Panu WW i Radzie Miejskiej nazwać wiadukt "Porażki Wyborczej Wilka".