UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym wieku powinien już sobie Pan z kierowania pojazdem zrezygnować, ponieważ stanowi zagrożenie dla innych użytkowników ruchu
W tym wieku powinien już sobie Pan z kierowania pojazdem zrezygnować, ponieważ stanowi zagrożenie dla innych użytkowników ruchu