UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety coraz częściej policjanci są agresywni w stosunku do obywateli tych porządnych a wobec takich zwyrodnialców jakoś w ogóle nieskuteczni a wręcz czasami bezbronni !
Niestety coraz częściej policjanci są agresywni w stosunku do obywateli tych porządnych a wobec takich zwyrodnialców jakoś w ogóle nieskuteczni a wręcz czasami bezbronni !