UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety coraz częściej policjanci są agresywni w stosunku do obywateli tych porządnych a wobec takich zwyrodnialców jakoś w ogóle nieskuteczni a wręcz czasami bezbronni !


Anuluj